| Malzeme | Lastik |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Kalınlığı | 0,2-10 mm |
| Sıkıştırma seti | Düşük |
| şekli | Yuvarlak |
| Elongation | Elastic |
|---|---|
| Working Environment | Low Pressure |
| Working Temperature | - 20℃~80℃ |
| Abrasion Resistance | High |
| Compression Set | Low |
| isim | Döner Diyafram, Bez Sargılı Diyafram, Kumaş Sargılı Lamine Kauçuk Valf Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NR, NBR, FKM, CR, EPDM |
| Kullanım sahnesi | Gaz basınç regülatörü, Voltaj Regülatörü, Kompresör Valisi |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Çalışma ortamı | Yüksek sıcaklık dayanımı, Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Aşınma direnci | Yüksek |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Sıcaklık | Yüksek |
| şekli | Yuvarlak |
| yırtılma gücü | Yüksek |
| Port Size | Standard |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Compression Set | Low |
| Color | Black |
| Shape | Diaphragm |
| isim | Dijital Ölçüm Pompası Sinyal Dozaj Pompası Fit Kauçuk Kiti Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | , NR |
| Özellikler | Elektronik endüstrisi, kimya ve ilaç fabrikaları |
| Seviye | Asit bazlı metal, flor elementi dışındaki kimyasal ortamlara dirençli |
| OD | 40-200mm |
| isim | Ultra İnce Kauçuk Flanş Contası Lamine |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | İlaç, gıda, kimya |
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR |
| Boyut | DN-10~DN-100 |
| teknoloji | Bileşik süreç |
| isim | Döner Diyafram, Üfleme Elektromanyetik Darbe Valf Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | FKM, CR, EPDM |
| Kullanım sahnesi | Gaz Basınç Regülatörü, Basınç Ayar Vanası |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Paketleme | Plastik + karton |
| isim | Dönen Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NBR NR EPDM |
| Kullanım sahnesi | Gaz Basınç Regülatörü |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Basınç | 0,1-1 MPa |
| Working Life | ≥50000h |
|---|---|
| Size Range | 1/4" To 2" Diameter |
| Media | Liquid, Gas, Steam |
| Operating Temperature | -40°C To 120°C |
| Leakage Rate | ≤0.1% |