| Basınç aralığı | 0-10 Bar |
|---|---|
| Uygulama | Darbe Valfı, Pnömatik Valf vb. |
| Boyut | Özel |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Paket | Karton, Tahta Sandık, Vb. |
| AKIŞ | 0-20 L/dk |
|---|---|
| Güç | 2W |
| Voltaj | 24v |
| Basınç direnci | 10 çubuk |
| Yaşam Süresi | 50000 kez |
| Marka | OEM |
|---|---|
| Güç | 2W |
| Basınç | 0-10 Bar |
| Bağlantı | İplik |
| Basınç direnci | 10 çubuk |
| Dayanıklılık | yüksek |
|---|---|
| Malzeme | Kompozit |
| Basınç | Yüksek/Düşük |
| Ağırlık | Işık |
| Esneklik | yüksek |
| Renk | Siyah/ Beyaz/ Kırmızı/ Mavi/ Yeşil/ Sarı/ Vesaire. |
|---|---|
| Sıcaklık | Oda sıcaklığı |
| Rezistans | Korozyon/Abrasyon/Isı |
| Kalınlığı | 0.1mm-3mm |
| Uzama | Yüksek |
| Bağlantı | İplik |
|---|---|
| Sıvı | Hava, Su, Yağ |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 1/4 |
| Marka | OEM |
| Rezistans | Yağlar, çözücüler, benzin ve petrol bazlı sıvılar |
|---|---|
| Verim | Aşırı sıcak ve soğuk sıcaklıklara, aşınmaya, su ve gaz geçirgenliğine karşı direnç |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Sıcaklık aralığı | -40°F ila +212°F |
| Malzeme | NBR |
| Rezistans | Isı, ozon, güneş ışığı ve yaşlanma |
|---|---|
| Özellik | Suya, buhara, alkalilere, asitlere ve oksidanlara karşı mükemmel direnç |
| Sertlik | 40 ila 80 durometre, Shore A |
| Sıcaklık | -40°F ila 250°F |
| Kauçuk Malzeme | EPDM |
| Verim | Harika |
|---|---|
| Basınç | Yüksek |
| Uygulama | Sanayi |
| teslimat | hızlı |
| şekli | Yuvarlak |
| durability | High |
|---|---|
| type | Diaphragm Seals |
| performance | Excellent |
| shape | Round |
| temperature | High |