| Voltaj | 24v |
|---|---|
| Basınç direnci | 10 çubuk |
| Basınç | 0-10 Bar |
| Uygulama | Endüstriyel Otomasyon |
| Marka | OEM |
| Malzeme | PTFE EPDM |
|---|---|
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Boyut | MA 8 ila 100 |
| Verim | Daha uzun servis ömrü |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Paket | Karton kutu |
| Basınç | 0.2-0.8 MPA |
| şekli | Oval |
| Sıcaklık | -20~80°C |
| Sıcaklık | -20~80°C |
|---|---|
| Gürültü | ≤50dB |
| şekli | Oval |
| Basınç | 0.2-0.8 MPA |
| Boyut | 8x6cm |
| Max. Maks. Differential Temperature Diferansiyel Sıcaklık | 50°C |
|---|---|
| Max. Maks. Suction Lift Emme Asansörü | 7 m |
| Maks. Parçacık boyutu | 2 mm |
| Max. Maks. Differential Vacuum Diferansiyel Vakum | 0,5 bar |
| Max. Maks. Discharge Pressure Deşarj basıncı | 20 bar |
| Max. Maks. Discharge Head Boşaltma Başlığı | 20 m |
|---|---|
| Maks. vakum | 0,5 bar |
| Max. Maks. Differential Pressure Diferansiyel basınç | 20 bar |
| Max. Maks. Differential Temperature Diferansiyel Sıcaklık | 50°C |
| Maks. Akış hızı | 10 M3/saat |
| Maks. vakum | 0,5 bar |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Vacuum Diferansiyel Vakum | 0,5 bar |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila +150°C |
| Max. Maks. Differential Flow Rate Diferansiyel Akış Hızı | 10 M3/saat |
| Max. Maks. Discharge Pressure Deşarj basıncı | 20 bar |
| Basınç | Yüksek basınç |
|---|---|
| Yapı | İntegral Yapı |
| Voltaj | Alçak gerilim |
| kaçak | Düşük Sızıntı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Malzeme | silikon |
|---|---|
| Ağırlık | Işık |
| Boyut | Özel |
| Rezistans | Yüksek |
| Basınç aralığı | 0-10 Bar |
| Malzeme | NBR, EPDM, PTFE, FKM, vb. |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak, Kare, Dikdörtgen vb. |
| Paket | Karton, Tahta Sandık, Vb. |
| MOQ | 100 PCS |
| Uygulama | Darbe Valfı, Pnömatik Valf vb. |