| isim | Solenoid Dozaj Pompası Mekanik Diyafram Ölçüm Pompası Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Çalışma Ortamı | Elektronik endüstrisi, kimya ve ilaç fabrikaları |
| Özellikler | Yaşlanma direnci, korozyon direnci, iyi esneklik |
| hizmet ömrü | ≥1000000 kez |
| Dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık |
|---|---|
| Yapı | İntegral Yapı |
| Bağlantı | Dişli bağlantı |
| Sızdırmazlık | iyi sızdırmazlık |
| kaçak | Düşük Sızıntı |
| Basınç aralığı | 0-10 Bar |
|---|---|
| Ürün Adı | Darbe Valfi Diyafram |
| Kalınlığı | 0,2 mm-2,0 mm |
| Özellikler | Yüksek performans, dayanıklılık, vb. |
| Ambalajlama | standart ihracat ambalajı |
| Mevcut | 0.1A |
|---|---|
| Paket | Karton kutu |
| Malzeme | Lastik |
| Basınç | 0.2-0.8 MPA |
| uygulanabilir | Darbe Valfi |
| Renk | Siyah/ Beyaz/ Kırmızı/ Mavi/ Yeşil/ Sarı/ Vesaire. |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Sıcaklık | Oda sıcaklığı |
| şekli | Diyafram |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Ömür | 5-10 yıl |
| Basınç aralığı | 0.5-2.5Mpa |
| Renk | Siyah |
| Yapı | Diyafram |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Esneklik | Yüksek |
| Malzeme | Kompozit |
| Ağırlık | Işık |
| Rezistans | Korozyon/Abrasyon/Isı |
| Özellikler | Yüksek performans, dayanıklılık, vb. |
|---|---|
| Renk | siyah, beyaz, kırmızı vb. |
| Yüzey Tedavisi | Pürüzsüz, Dokulu vb. |
| Malzeme | Silikon, EPDM, NBR, vb. |
| Sıcaklık aralığı | -60°C ila +200°C |
| Gürültü | Düşük gürültü |
|---|---|
| Sızdırmazlık | iyi sızdırmazlık |
| Yapı | İntegral Yapı |
| Sıcaklık | Yüksek sıcaklık |
| kaçak | Düşük Sızıntı |
| Model numarası | DB112 |
|---|---|
| Malzeme | NBR+Paslanmaz Çelik |
| Paket | Karton, ahşap, vb. |
| Avantaj | Yırtılma direnci, yaşlanma direnci |
| Çalışma basıncı | 0,15~0,85Mpa |