| Sıcaklık | Yüksek sıcaklık |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Uygulama | Kapak |
| Malzeme | Lastik |
| Sızdırma oranı | %0,05 |
| Kalınlığı | 3mm |
|---|---|
| Basınç | Orta basınç |
| Uygulama | Kapak |
| Renk | Siyah |
| Yapı | Diyafram |
| Structure | Diaphragm |
|---|---|
| Color | Black |
| Application | Valve |
| Leakage Rate | 0.05% |
| Durability | High |
| İsim | Dönen Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NBR NR EPDM FKM CR |
| Başvuru | Gaz Basınç Regülatörü |
| İD | 22-170mm |
| OD | 38-216 mm |
| isim | Dalgıç Ölçüm Pompası Hidrolik Diyaframlı Dozaj Pompası Kiti Contası |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz/vb. |
| Ürün performansı | Tıbbi ve sağlık seviyesinin gerekliliklerine uygun asit ve alkali direnci |
| Özellikler | İyi sertlik, güç ve sıkıştırma, geri tepme, telafi edici |
| isim | Döner Diyafram, Kumaş Takviyeli Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NBR, NR, EPDM, FKM, CR, vb. |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı | - 20°C~80°C |
| Teknikler | Yapılışı |
| isim | MILTON ROY Dozlama / Dozlama Pompası Diyafram Kiti Contası |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz |
| Ürün performansı | Tıbbi ve sağlık seviyesinin gerekliliklerine uygun asit ve alkali direnci |
| Başvuru | MILTON ROY Dozlama / Dozajlama Pompası |
| Basınç | Orta Basınç |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Ömür | 5-10 yıl |
| Yapı | Diyafram |
| Sızdırma oranı | %0,05 |
| Ambalajlama | standart ihracat ambalajı |
|---|---|
| Dayanıklılık | yüksek |
| Malzeme | Silikon, EPDM, NBR, vb. |
| Basınç aralığı | 0-10 Bar |
| Ürün Adı | Darbe Valfi Diyafram |
| Ürün Adı | Darbe Valfi Diyafram |
|---|---|
| Ağırlık | Işık |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Yüzey | Yumuşak |
| Esneklik | Yüksek |