| isim | Dönen Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NBR NR EPDM FKM CR |
| Çalışma sıcaklığı | - 20°C~80°C |
| Sahneleri kullanma | Gaz Basınç Regülatörü |
| Özellik | Kumaş süreci |
| Basınç | yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2-10 mm |
| Sıcaklık | yüksek |
| Aşınma direnci | yüksek |
| Esneklik | yüksek |
| Kalınlığı | 0,2-10 mm |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| yırtılma gücü | Yüksek |
| esneklik | Yüksek |
| Sıkıştırma seti | Düşük |
| Model | GMA-03 Or Custom |
|---|---|
| Abrasion Resistance | High |
| Media | Gas |
| Usage | Used In Valves To Control The Flow Of Fluids |
| Tear Strength | High |
| Kalınlığı | 0,2-10 mm |
|---|---|
| yırtılma gücü | yüksek |
| Şekli | Yuvarlak |
| esneklik | yüksek |
| Rezistans | yüksek |
| Compatibility | Compatible With Various Fluids |
|---|---|
| Port Size | DV6-DV16 |
| Sample | OEM ODM |
| Usage Scene | Gas Pressure Regulator |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Pressure | High |
|---|---|
| Sample | OEM ODM |
| Abrasion Resistance | High |
| Model | GMA-03 Or Custom |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| esneklik | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2-10 mm |
| Sıcaklık | Yüksek |
| yırtılma gücü | Yüksek |
| Kimyasal direnç | Yüksek |
| Kalınlığı | 0,2-10 mm |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Esneklik | Yüksek |
| Kimyasal direnç | Yüksek |
| Sıcaklık | Yüksek |
| Basınç aralığı | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Basınç | Orta basınç |
| Kalınlığı | 3mm |
| Renk | Siyah |