| Maks. Parçacık boyutu | 2 mm |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila +150°C |
| Max. Maks. Discharge Pressure Deşarj basıncı | 20 bar |
| Max. Maks. Discharge Head Boşaltma Başlığı | 20 m |
| Maks. Akış hızı | 10 M3/saat |
| Maks. Basınç | 100 bar |
|---|---|
| Maks. viskozluk | 200 CSt |
| Max. Maks. Differential Vacuum Diferansiyel Vakum | 0,5 bar |
| Max. Maks. Differential Temperature Diferansiyel Sıcaklık | 50°C |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila +150°C |
| Maks. vakum | 0,5 bar |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Temperature Diferansiyel Sıcaklık | 50°C |
| Max. Maks. Discharge Head Boşaltma Başlığı | 20 m |
| Maks. Diferansiyel viskozitesi | 200 CSt |
| Maks. viskozluk | 200 CSt |
| Voltaj | 24v |
|---|---|
| Sıvı | Hava, Su, Yağ |
| Basınç direnci | 10 çubuk |
| AKIŞ | 0-20 L/dk |
| Boyut | 1/4 |
| şekli | Yuvarlak, Kare, Dikdörtgen vb. |
|---|---|
| Malzeme | NBR, EPDM, PTFE, FKM, vb. |
| Uygulama | Darbe Valfı, Pnömatik Valf vb. |
| Yüzey Tedavisi | Parlatma, Kumlama, vb. |
| Paket | Karton, Tahta Sandık, Vb. |
| Uygulama | Geniş Uygulama |
|---|---|
| Bağlantı | Dişli bağlantı |
| Sıcaklık | Yüksek sıcaklık |
| Gürültü | Düşük gürültü |
| Akış Hızı | Yüksek Debi |
| Malzeme | PTFE, EPDM, FKM |
|---|---|
| Max. Maks. Discharge Head Boşaltma Başlığı | 20 m |
| Max. Maks. Differential Vacuum Diferansiyel Vakum | 0,5 bar |
| Maks. Akış hızı | 10 M3/saat |
| Max. Maks. Differential Temperature Diferansiyel Sıcaklık | 50°C |
| Max. Maks. Discharge Pressure Deşarj basıncı | 20 bar |
|---|---|
| Maks. Parçacık boyutu | 2 mm |
| Max. Maks. Discharge Head Boşaltma Başlığı | 20 m |
| Maks. Akış hızı | 10 M3/saat |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila +150°C |
| Rezistans | Yağ ve petrol bazlı solventler |
|---|---|
| Başvuru | Tüm endüstrilerdeki ekipman |
| destek | Basınca duyarlı yapışkanlı veya yapışkansız (PSA) |
| Sıcaklık aralığı | -40°F ila +230°F |
| Kalınlık | 1/64" ila 3/8" |
| Rezistans | Isı, ozon, güneş ışığı ve yaşlanma |
|---|---|
| Verim | Üstün esneklik, yırtılma ve aşınmaya karşı yüksek direnç, gerilme mukavemeti, iyi sıkıştırma ayarı v |
| Özellik | Toksik değildir, iz bırakmaz ve suya, asitlere, alkole, organik tuzlara ve alkalilere karşı dayanıkl |
| Sertlik | 20 ila 90 durometre, Shore A |
| Renk | Yarı saydam (yumuşak) ila siyah (sert) |