| isim | Solenoid Valf Pirinç Paslanmaz Çelik NBR Conta |
|---|---|
| Malzeme | NBR, vb. |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Şehir hayatı | ≥1000000 kez |
| Boyut | DV6-DV16 veya Özelleştirilmiş |
| Cost-Effective | Yes |
|---|---|
| Size | From DN6 To DN200 |
| Flow Rate | Customized |
| Installation | Easy |
| Flexibility | High |
| Flow Rate | Customized |
|---|---|
| Temperature Range | -40°C To 120°C |
| Size | From DN6 To DN200 |
| Application | Pneumatic And Hydraulic Systems |
| Cost | Affordable |
| diyafram malzemeleri | EPDM |
|---|---|
| Medya sıcaklığı | -10 ila 100 °C |
| Boyut | 8 | 8 | 10 | 10 | 25 | 25 | 40 | 40 | 50 |
| Uygulamalar | Farmasötik, biyoteknolojik, yiyecek ve içecek |
| Diyafram | Yedek diyafram |
| Leakage Rate | ≤0.1% |
|---|---|
| Size Range | 1/4" To 2" Diameter |
| Media | Liquid, Gas, Steam |
| Working Life | ≥50000h |
| Cost | Affordable |
| Model numarası | DB112 |
|---|---|
| Malzeme | NBR+Paslanmaz Çelik |
| Paket | Karton, ahşap, vb. |
| Avantaj | Yırtılma direnci, yaşlanma direnci |
| Çalışma basıncı | 0,15~0,85Mpa |
| Model numarası | DB112 |
|---|---|
| Malzeme | NBR+Paslanmaz Çelik |
| Paket | Karton, ahşap, vb. |
| Avantaj | Yırtılma direnci, yaşlanma direnci |
| Çalışma basıncı | 0,15~0,85Mpa |
| isim | LGP Piston Hidrolik Mekanik Diyafram Ölçüm Pompa Kiti Conta Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz |
| Ürün performansı | Tıbbi ve sağlık seviyesinin gerekliliklerine uygun asit ve alkali direnci |
| Özellikler | İyi sertlik, güç ve sıkıştırma, geri tepme, telafi edici |
| AKIŞ | 0-20 L/dk |
|---|---|
| Güç | 2W |
| Boyut | 1/4 |
| Yaşam Süresi | 50000 kez |
| Voltaj | 24v |
| Basınç aralığı | 0.1-2.5Mpa |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -20°C -150°C |
| Malzeme | NBR, EPDM, FKM, PTFE, vb. |
| Bağlantı Tipi | İplik, Flanş, Kelepçe vb. |
| Yaşam süresi | 5 yıldan fazla |