| Chemical Resistance | Good |
|---|---|
| Elasticity | High |
| Seivice Life | ≥1000000 Times |
| Media | Water, Gas, Oil, Gasoline, Air |
| Working Environment | Low Pressure |
| Service Life | ≥1000000 Times |
|---|---|
| Tensile Strength | 1500 PSI |
| Durability | High |
| Packing | Plastic+carton |
| Elongation | 300% |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Esneklik | Yüksek |
| Kalınlığı | 0,2-10 mm |
| Rezistans | Yüksek |
| Sıkıştırma seti | Düşük |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Yapı | Diyafram |
| Yüzey işleme | Yumuşak |
| Şekli | yuvarlak |
| Basınç Aralığı | 0.5-2.5Mpa |
| Malzeme | EPDM |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Boyut | 10 |
| Biçim | Mesafe Kollu |
| Tip | Yedek diyafram |
| Malzeme | Lastik |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| uygulanabilir | Darbe Valfi |
| Güç | 1,2 W |
| Voltaj | DC12V |
| Voltaj | DC12V |
|---|---|
| Mevcut | 0.1A |
| uygulanabilir | Darbe Valfi |
| Paket | Karton kutu |
| Malzeme | Lastik |
| Size Range | 1/4" To 2" Diameter |
|---|---|
| Abrasion Resistance | Good |
| Surface Finish | Smooth, Polished, Etc. |
| Connection Type | Threaded, Flanged, Welded, Etc. |
| Flexibility | High |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Yapı | Diyafram |
| Yüzey Tedavisi | Yumuşak |
| Sızdırma oranı | %0,05 |
| diyafram malzemeleri | EPDM |
|---|---|
| Medya sıcaklığı | -10 ila 100 °C |
| Boyut | 8 | 8 | 10 | 10 | 25 | 25 | 40 | 40 | 50 |
| sterilizasyon sıcaklığı | Max. Maks. 150 °C 150 °C |
| Diyafram | Yedek diyafram |