| Renk | Siyah |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Yüzey Tedavisi | Yumuşak |
| Kalınlığı | 3mm |
| Uygulama | Kapak |
| Sıcaklık | Yüksek sıcaklık |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak |
| Yüzey Tedavisi | Yumuşak |
| Yapı | Diyafram |
| Renk | Siyah |
| Kalınlığı | 3mm |
|---|---|
| Yapı | Diyafram |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Basınç aralığı | 0.5-2.5Mpa |
| Ömür | 5-10 yıl |
| Basınç | Orta basınç |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Basınç aralığı | 0.5-2.5Mpa |
| Ömür | 5-10 yıl |
| şekli | Yuvarlak |
| Pressurerange | 0 To 10 Bar |
|---|---|
| Working Principle | Pilot Operated |
| Sealing | Good Sealing |
| Operatingvoltage | 12V / 24V / 110V / 220V (depending On Solenoid Valve) |
| Material | NBR (Nitrile Butadiene Rubber) |
| Malzeme | NR/NBR/CR/FR/PTFE/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Boyut | Müşterinin çizimine göre |
| Başvuru | Enerji santralleri, çelik fabrikaları, metalurji, atık yakma |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Lastik |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Basınç aralığı | 0.5-2.5Mpa |
| Sıcaklık | Yüksek sıcaklık |
| Sızdırma oranı | %0,05 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı | 3mm |
| Yapı | Diyafram |
| Uygulama | Kapak |
| Ömür | 5-10 yıl |
| Temperature | High Temperature |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Lifespan | 5-10 Years |
| Application | Valve |
| Pressure | Medium Pressure |
| Basınç aralığı | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Kalınlığı | 3mm |
| Uygulama | Kapak |
| Ömür | 5-10 yıl |
| Dayanıklılık | Yüksek |