| Boyut | Özel |
|---|---|
| Nem | Yüksek/Düşük |
| Yüzey | Pürüzsüz/Dokulu |
| Kalınlığı | 0.1mm-3mm |
| Sıcaklık | Oda sıcaklığı |
| isim | Solenoid Kimyasal Ölçüm Pompası Fit Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz/vb. |
| Özellikler | Yaşlanma direnci, korozyon direnci, iyi esneklik |
| İşlem | Bileşik süreç |
| Kalınlığı | 3mm |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Sızdırma oranı | %0,05 |
| Basınç aralığı | 0.5-2.5Mpa |
| Renk | Siyah |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Basınç | Orta basınç |
| Basınç aralığı | 0.5-2.5Mpa |
| şekli | Yuvarlak |
| Sızdırma oranı | %0,05 |
| Maks. Diferansiyel viskozitesi | 200 CSt |
|---|---|
| Malzeme | PTFE, EPDM, FKM |
| Max. Maks. Differential Temperature Diferansiyel Sıcaklık | 50°C |
| Maks. viskozluk | 200 CSt |
| Maks. Parçacık boyutu | 2 mm |
| Max. Maks. Differential Pressure Diferansiyel basınç | 20 bar |
|---|---|
| Maks. Parçacık boyutu | 2 mm |
| Max. Maks. Suction Lift Emme Asansörü | 7 m |
| Malzeme | PTFE, EPDM, FKM |
| Maks. Basınç | 100 bar |
| Maks. Akış hızı | 10 M3/saat |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Pressure Diferansiyel basınç | 20 bar |
| Maks. Diferansiyel viskozitesi | 200 CSt |
| Max. Maks. Discharge Pressure Deşarj basıncı | 20 bar |
| Maks. Basınç | 100 bar |
| Gürültü | Düşük gürültü |
|---|---|
| Bağlantı | Dişli bağlantı |
| Dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık |
| Sıcaklık | Yüksek sıcaklık |
| Akış Hızı | Yüksek Debi |
| Uygulama | Endüstriyel Otomasyon |
|---|---|
| AKIŞ | 0-20 L/dk |
| Güç | 2W |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Sıvı | Hava, Su, Yağ |
| Max. Maks. Differential Flow Rate Diferansiyel Akış Hızı | 10 M3/saat |
|---|---|
| Maks. Diferansiyel viskozitesi | 200 CSt |
| Max. Maks. Differential Temperature Diferansiyel Sıcaklık | 50°C |
| Maks. Basınç | 100 bar |
| Max. Maks. Discharge Head Boşaltma Başlığı | 20 m |