| Tensile Strength | Good |
|---|---|
| Color | Black |
| Working Temperature | - 20℃~80℃ |
| Resistance | High |
| Compression Set | Low |
| Compression Set | Low |
|---|---|
| Tear Strength | High |
| Shape | Diaphragm |
| Tensile Strength | Good |
| Resistance | High |
| Service Life | ≥1000000 Times |
|---|---|
| Tear Strength | High |
| Feature | Cloth Process |
| Tensile Strength | Good |
| Working Temperature | - 20℃~80℃ |
| Material | Rubber |
|---|---|
| Shape | Round |
| Elasticity | High |
| Temperature | High |
| Thickness | 0.2-10mm |
| İsim | Ölçüm Ekipmanı için Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR |
| Ürün performansı | Tıbbi ve sağlık seviyesinin gerekliliklerine uygun asit ve alkali direnci |
| Özellikler | İyi sertlik, güç ve sıkıştırma, geri tepme, telafi edici |
| Çalışma Ortamı | Elektronik endüstrisi, kimya ve ilaç fabrikaları |
| isim | 2 YOLLU SOLENOİD DİYAFRAM KİTİ |
|---|---|
| Malzeme | NBR, NR, CR, FR |
| Yerleştirmek | ASCO Solenoid Valf Pnömatik Valf |
| Güç | solenoid |
| Modeli | 1-1/2 IN veya Özelleştirilmiş |
| isim | Ölçüm için Kompozit PTFE EPDM Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Kullanım senaryosu | İlaç, gıda, kimya |
| OD | 40-200mm |
| Özellikler | Yüksek ve düşük sıcaklık dayanımı, uzun servis ömrü |
| Uygulama | Kapak |
|---|---|
| Ömür | 5-10 yıl |
| Boyut | Özel |
| Yüzey işleme | Yumuşak |
| Malzeme | Lastik |
| Media | Air |
|---|---|
| Pressure Rating | 150 PSI |
| Actuation Method | Pneumatic |
| Pressure Range | 0-100 Psi |
| Diameter | 5-1500mm |
| Installation Type | Screw-in |
|---|---|
| Operatingvoltage | 12V / 24V / 110V / 220V (depending On Solenoid Valve) |
| Corrosion Resistance | High Corrosion Resistance |
| Sealing | Good Sealing |
| Temperature Range | -20°C To 80°C |