| Adı | Dozaj pompası Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Kullanım senaryosu | Eczacılığa ait |
| Özellikler | Korozyon Direnci |
| Servis Ömrü | ≥1000000 kez |
| isim | Dozlama pompası diyaframı |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR |
| Kullanım senaryosu | Eczacılığa ait |
| Özellikler | Korozyon Direnci |
| hizmet ömrü | ≥1000000 kez |
| isim | Solenoid Valf Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NR, CR, FR, NBR |
| Özellikler | İyi tokluk, aşınma direnci, yüksek mukavemet |
| Boyut | HF-DN62、HF-DN62Y、HF-20A |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| isim | Darbe Vanası İçin Diyafram Tamir Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Darbe Valfi |
| Malzeme | TPE |
| Özellikler | İyi tokluk, aşınma direnci, yüksek mukavemet |
| Güç | nabız |
| Connection Type | Threaded, Flanged, Welded, Etc. |
|---|---|
| Sealing Element | Flexible Diaphragm |
| Design | Single Or Double Diaphragm |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | -40°C To +200°C |
| isim | EPDM PTFE Kompozit Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Kullanım senaryosu | İlaç, gıda, kimya vb. |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| isim | Solenoid Valf Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NR, CR, FR, NBR |
| Özellikler | Yaşlanma direnci, iyi sızdırmazlık |
| Güç | solenoid |
| Modeli | HF-Y-102、HF-DN76、HF-DN76S、HF-DN62、HF-DN62Y |
| Adı | EPDM PTFE Kompozit Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Uygulama | SEKO Dozaj / Dozaj Pompası |
| Kullanım senaryosu | İlaç, gıda, kimya vb. |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Malzeme | Saniflex, neopren |
|---|---|
| Modeli | 08-1060-56 08-1060-51 YABAN 2" |
| Yerleştirmek | VAHŞİ POMPA |
| kategori | Vahşi parçalar |
| Verim | Korozyon ve aşınma ile mücadele edin |
| Adı | EPDM PTFE Kompozit Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Uygulama | Buhar Ceketli Dalgıç Pompalar |
| Kullanım senaryosu | İlaç, gıda, kimya vb. |
| Özellikler | Yüksek sıcaklık dayanımı, korozyon direnci |