| Renk | Siyah |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,02 mm |
| Uygulama | Sanayi |
| Sıcaklık | Yüksek |
| teslimat | hızlı |
| color | Black |
|---|---|
| material | Rubber |
| temperature | High |
| performance | Excellent |
| delivery | Fast |
| Durability | High Durability And Long Lifespan |
|---|---|
| Tensile Strength | 0.1 To 15Mpa |
| Standard Or Nonstandard | Standard |
| Sealing | Airtight |
| Quality | Good Quality;Standard Quality |
| Bakım | Düşük |
|---|---|
| Rezistans | Korozyona dayanıklı |
| kaçak | Düşük |
| Sızdırmazlık | hava geçirmez |
| Boyut | çeşitli |
| Vacuum | Up To 70 Mbar (absolute) |
|---|---|
| Style | Mechanical Seal |
| Appliion | Hydraulic Breaker Hammer |
| Standard Or Nonstandard | Standard |
| Service | ODM, OEM |
| Materail | FKM;Etc. |
|---|---|
| Diaphragm Materials | NBR |
| Fit | SANDPIPER |
| Weight | 0.087 Kg |
| Style | Mechanical Seal |
| Materail | FKM;Etc. |
|---|---|
| Style | Mechanical Seal |
| Fit | SANDPIPER |
| Vacuum | Up To 70 Mbar (absolute) |
| Media Temperature | -10 To 100 °C |
| Malzeme | EPDM |
|---|---|
| Medya sıcaklığı | -10 ila 100 °C |
| Boyut | 10 | 10 | 25 | 25 | 40 | 40 | 50 | 50 | 8 |
| sterilizasyon sıcaklığı | Max. Maks. 150 150 |
| Tip | Yedek diyafram |
| isim | Döner Diyafram, Yakıt Regülatör Valfi Kauçuk Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NBR NR EPDM FKM CR |
| Kullanım sahnesi | Yakıt Regülatörü |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| hizmet ömrü | 1000000'den fazla kez |
| diyafram malzemeleri | NBR |
|---|---|
| Medya sıcaklığı | -10 ila 100 °C |
| Boyut | 10 | 10 | 20 | 20 | 25 | 25 | 40 | 40 | 5 |
| Vakum | 70 mbar'a kadar (mutlak) |
| Diyafram | Yedek diyafram |