| diyafram malzemeleri | PTFE/EPDM |
|---|---|
| Medya sıcaklığı | -10 ila 100 °C |
| BOYUT | 10 | 10 | 25 | 25 | 40 | 40 | 50 | 50 | 8 |
| sterilizasyon sıcaklığı | Max. Maks. 150 °C 150 °C |
| Diyafram | Yedek diyafram |
| diyafram malzemeleri | PTFE / PVDF / EPDM |
|---|---|
| Medya sıcaklığı | -20 ila 100 °C |
| Boyut | 10 | 10 | 25 | 25 | 40 | 40 | 50 | 50 | 8 |
| Vakum | 70 mbar'a kadar (mutlak) |
| Diyafram | Yedek diyafram |
| Sıkıştırma seti | Düşük |
|---|---|
| Basınç aralığı | yüksek |
| Sıcaklık aralığı | Geniş |
| Dayanıklılık | yüksek |
| Esneklik | yüksek |
| şekli | Yuvarlak |
|---|---|
| Verim | Harika |
| Basınç | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Sertlik | 60-90 Sahil A |
| application | Industrial |
|---|---|
| performance | Excellent |
| tolerance | ±0.02mm |
| hardness | 60-90 Shore A |
| delivery | Fast |
| Esneklik | Esnek |
|---|---|
| Uygulama | Geniş |
| Boyut | çeşitli |
| Basınç | yüksek |
| Sızdırmazlık | hava geçirmez |
| Media Temperature | -10 To 100 °C |
|---|---|
| Category | Wilden Parts |
| Weight | 0.087 Kg |
| Tensile Strength | 0.1 To 15Mpa |
| Durability | High Durability And Long Lifespan |
| Rezistans | Korozyona dayanıklı |
|---|---|
| kaçak | Düşük |
| Uygulama | Geniş |
| Dayanıklılık | Kesin |
| Bakım | Düşük |
| Malzeme | NR/NBR/CR/FR/PTFE/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Renk | beyaz, siyah vb. |
| Boyut | Teknik resme göre |
| Verim | Mükemmel kimyasal ve fiziksel özellikler |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Neopren |
|---|---|
| Modeli | 08-1010-51 |
| Uygulama | 2" Pompa |
| marka | WILDEN/SANDPIPER/GRACO POMPASI |
| Renk | Siyah |