| Malzeme | CR/FR/PTFE/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz |
| Boyut | Müşterinin çizimine göre |
| Başvuru | Kimyasal ve fiziksel |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | NR/NBR/CR/FR/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Renk | Beyaz, Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Boyut | 13 mm |
| Uygulama | 0,5" top |
| marka | WILDEN, SANDPIPER, GRACO POMPASI |
| Malzeme | NR/NBR/CR/FR/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boyut | Müşterinin çizimine göre |
| Başvuru | genel |
| Marka | WILDEN/SANDPIPER/GRACO POMPASI |
| Malzeme | NR/NBR/CR/FR/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Renk | Beyaz, Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Çap | 5 - 1500mm |
| Uygulama | Pompa, Vana |
| Menşei | Çin |
| Malzeme | NR/NBR/CR |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Boyut | Müşterinin çizimine göre |
| Verim | Mükemmel kimyasal ve fiziksel özellikler |
| Marka | WILDEN/SANDPIPER/GRACO POMPASI |
| Malzeme | NR/NBR/CR/FR/PTFE/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Yerleştirmek | Pnömatik valf, pompa |
| Boyut | Müşterinin çizimine göre |
| Verim | Mükemmel kimyasal ve fiziksel özellikler |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | NR/NBR/CR |
|---|---|
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Verim | Mükemmel kimyasal ve fiziksel özellikler |
| Şekil | Yuvarlak, kare |
| isim | CR Döner Diyafram, Basınç Ayar Valfi Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NBR, NR, EPDM, FKM, CR |
| Başvuru | Gaz Basıncı Düzenleyen Tesisat |
| Boyut | DN8 - DN200 veya Özelleştirilmiş |
| Modeli | GMA-09 veya Özel |
| Malzeme | PTFE+EPDM |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Boyut | Müşterinin çizimine göre |
| Verim | Mükemmel kimyasal ve fiziksel özellikler |
| Marka | WILDEN/SANDPIPER/GRACO POMPASI |
| Rezistans | Yakıtlar, soğutma sıvıları ve yağlar |
|---|---|
| Verim | Daha aşırı sıcaklıklara dayanabilir |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Sıcaklık aralığı | -67°F ila +400°F |
| Malzeme | FVMQ |