| isim | Neopren Valf Kauçuk Diyafram, Hava Kompresör Diyafram, Döner Üfleme Valf Kauçuk Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | CR Neopren |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~220°C |
| Kullanım senaryosu | Kömür yakıtlı enerji santralleri, çelik fabrikaları, metalurji, atık yakma |
| Kalınlık | 06-1,5 mm veya Özel |
| Şekli | ESD |
|---|---|
| Renk | İyi |
| Kalınlık | Ethernet Fiber Kanalı |
| Boyut | 118*82.5*184cm |
| Aşınma direnci | İyi |
| Malzeme | Lastik |
|---|---|
| Sıcaklık | Yüksek |
| esneklik | Yüksek |
| Boyut | Özel |
| Sıkıştırma seti | Düşük |
| diyafram malzemeleri | EPDM |
|---|---|
| Medya sıcaklığı | -10 ila 90 °C |
| Boyut | 10 | 10 | 20 | 20 | 25 | 25 | 40 | 40 | 5 |
| Özellikler | Düşük gaz geçirgenliği, Vakuma uygun, Ozon ve hava şartlarına dayanıklı, Kısa süreli buhar ile kulla |
| Tip | Yedek diyafram |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Basınç | Yüksek |
| Kimyasal direnç | Yüksek |
| Aşınma direnci | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| Yüzey Tedavisi | Yumuşak |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Sızdırma oranı | %0,05 |
| Yapı | Diyafram |
| Basınç | Orta basınç |
| Yüzey Tedavisi | Parlatma, Kumlama, vb. |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak, Kare, Dikdörtgen vb. |
| Malzeme | NBR, EPDM, PTFE, FKM, vb. |
| Sıcaklık aralığı | -20℃~+200℃ |
| Boyut | Özel |
| Mevcut | 0.1A |
|---|---|
| Sıcaklık | -20~80°C |
| şekli | Oval |
| Boyut | 8x6cm |
| uygulanabilir | Darbe Valfi |
| shape | Round |
|---|---|
| material | Rubber |
| performance | Excellent |
| size | Customized |
| durability | High |
| şekli | Yuvarlak |
|---|---|
| Uygulama | Sanayi |
| Sıcaklık | Yüksek |
| Basınç | Yüksek |
| Boyut | Özel |