| Malzeme | CR |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Boyut | Gelenek |
| Sıcaklık aralığı | -40°F ila +230°F |
| Kalınlık | 1/64" ila 3/8" |
| Rezistans | Kimyasallar, su, ateş, mantar oluşumu, ozon, ısı ve yaşlanma |
|---|---|
| Verim | Çekme mukavemeti, uzama, yırtılma mukavemeti ve sıkıştırma seti |
| Renk | Kırmızı/turuncu, siyah, gri, mavi, beyaz ve yarı saydam |
| Sıcaklık aralığı | -67°F ila +400°F |
| Kalınlık | 0,010″ ila 1″ |
| Rezistans | Yağlar, çözücüler, benzin ve petrol bazlı sıvılar |
|---|---|
| Verim | Aşırı sıcak ve soğuk sıcaklıklara, aşınmaya, su ve gaz geçirgenliğine karşı direnç |
| Kalınlık | 1/64" ila 1/4" |
| Sıcaklık aralığı | -40°F ila +212°F |
| Kauçuk Malzeme | NBR |
| Rezistans | Isı, ozon, güneş ışığı ve yaşlanma |
|---|---|
| Özellik | Suya, buhara, alkalilere, asitlere ve oksidanlara karşı mükemmel direnç |
| Kalınlık | 1/64" ila 1/4" |
| Sıcaklık aralığı | -40°F ila 250°F |
| Kauçuk Malzeme | EPDM |
| diyafram malzemeleri | EPDM |
|---|---|
| Medya sıcaklığı | -10 ila 90 °C |
| BOYUT | 10, 20, 25, vb. |
| Uygulamalar | Kimya endüstrisi, çevre mühendisliği ve işleme endüstrisi |
| Diyafram | Yedek diyafram |
| hardness | 60-90 Shore A |
|---|---|
| delivery | Fast |
| type | Diaphragm Seals |
| performance | Excellent |
| color | Black |
| türü | Diyafram Contaları |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,02 mm |
| Verim | Harika |
| teslimat | hızlı |
| Sıcaklık | Yüksek |
| Ürün | Kauçuk Diyafram Contaları O-ringler |
|---|---|
| Malzeme | NR/NBR/FKM |
| Yerleştirmek | Diyaframlı Varil Pompalar Katı Diyaframlı Pompalar |
| Verim | Mükemmel kimyasal ve fiziksel özellikler |
| Seri | AODD |
| Ürün adı | Filtre Ayar Vanası Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NR/NBR/CR/FR/PTFE/PTFE+EPDM |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Boyut | Müşterinin çizimine göre |
| Parça NO. | TURBO-DB16 |
| isim | Diyaframlı Contalı Buhar Ceketli Ölçüm Pompası |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Başvuru | Erimiş Sıvılar için Buhar Ceketli Ölçüm Pompası Balmumu Eritme |
| Boyut | DN8-DN200 |
| Seviye | Gıda, kimyasal, sıhhi |