| Mounting Type | Direct Mount |
|---|---|
| Service Life | ≥1000000 Times |
| Working Intervel | 35cm |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
| Temperature Range | 0-200°F |
| isim | PTFE Kompozit Gıda Sınıfı Kauçuk Flanş Contası |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR |
| Çalışma Ortamı | İlaç, gıda, kimya |
| Ürün performansı | Yüksek sıcaklık direnci, kimyasal direnç |
| Özellikler | Sertlik, güç, sıkıştırma |
| isim | Valf Kauçuk Conta PTFE Kompozit Diyafram |
|---|---|
| Başvuru | Diyafram valfi |
| Ürün malzemesi | PTFE+EPDM、NBR |
| Özellikler | Geri tepme, telafi edici, Düşük satış sonrası maliyet |
| Modeli | Özelleştirilmiş |
| Basınç aralığı | 0-10 Bar |
|---|---|
| Ürün Adı | Darbe Valfi Diyafram |
| Renk | siyah, beyaz, kırmızı vb. |
| Boyut | Özel |
| Özellikler | Yüksek performans, dayanıklılık, vb. |
| Hayat | 100.000 Kez |
|---|---|
| Gürültü | ≤50dB |
| Güç | 1,2 W |
| Voltaj | DC12V |
| Malzeme | Lastik |
| isim | İlaç Ekipmanları için Kompozit Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR |
| Çalışma Ortamı | Elektronik endüstrisi, kimya ve ilaç fabrikaları |
| Ürün performansı | Asit ve alkali direnci, tıbbi ve sağlık sınıfı |
| Özellikler | İyi sertlik, güç ve sıkıştırma, geri tepme, telafi edici |
| isim | Dozlama pompası diyaframı |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM |
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz |
| Ürün performansı | Tıbbi ve sağlık seviyesinin gerekliliklerine uygun asit ve alkali direnci |
| Özellikler | İyi sertlik, güç ve sıkıştırma, geri tepme, telafi edici |
| isim | Valf Kauçuk Lamine Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NBR, NR, CR, FR |
| Sıcaklık | -35°~300° |
| Çap | 5-1500mm |
| Başvuru | Pnömatik vana |
| isim | Elektronik, İlaç, Gıda ve Kimya Endüstrileri için Kompozit Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR |
| Verim | Korozyon direnci, yüksek sıcaklık direnci, yaşlanma direnci, gıda sınıfı |
| Özellikler | İyi sertlik, güç, sıkıştırma, geri tepme, telafi edici |
| Çalışma Ortamı | İlaç, gıda, kimya, elektronik fabrikaları |
| isim | Pompa Aksesuar Kiti Diyafram NR Conta Conta |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Çalışma Ortamı | Elektronik endüstrisi, kimya ve ilaç fabrikaları |
| Özellikler | Yaşlanma direnci, korozyon direnci, iyi esneklik |
| Renk | Özelleştirilmiş |