| isim | Dönen Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NBR NR EPDM FKM CR |
| Kullanım sahnesi | Gaz Basınç Regülatörü |
| Modeli | HF-GMA-03 HF-GMA-46 HF-GMA-32 HF-GMA-49 HF-GMA-09 HF-GMA-42 HF-GMA-14 HF-GMA-SM3 |
| Basınç | 0,1-1 MPa |
| isim | Membran valf fisyon diyaframı |
|---|---|
| çevre | İlaç, gıda, kimya vb. |
| Ürün malzemesi | PTFE+EPDM、NBR |
| Boyut | DN-10~DN-100 |
| teknoloji | Bileşik süreç |
| Media | Liquid, Gas, Steam |
|---|---|
| Working Life | ≥50000h |
| Operating Temperature | -40°C To 120°C |
| Abrasion Resistance | Good |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Color | Black Or Customized |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Temperature Range | 0-200°F |
| Working Intervel | 35cm |
| Thickness | 3mm |
| Features | Aging Resistance, Good Sealing |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Abrasion, Tear |
| Temperature | 0-90°C |
| Fluid | Air, Water, Oil |
| Color | Black |
| isim | EPDM Kauçuk Flanş Contası |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR |
| Ürün performansı | Asit ve alkali direnci, yüksek sıcaklık direnci, kimyasal direnç |
| Özellikler | Sertlik, güç, sıkıştırma, geri tepme/esneklik, telafi edici |
| Çalışma Ortamı | İlaç, gıda, kimya |
| kaçak | Düşük Sızıntı |
|---|---|
| Voltaj | Alçak gerilim |
| Akış Hızı | Yüksek Debi |
| Sıcaklık | Yüksek sıcaklık |
| Yapı | İntegral Yapı |
| İsim | Kendinden tahrikli pnömatik diyafram |
|---|---|
| Kullanım senaryosu | Endüstriyel mekanik silindir |
| Malzeme | NBR, NR, CR, FR |
| Özellikler | Güçlü sızdırmazlık, yaşlanma direnci |
| Renk | Siyah |
| Thickness | 3mm |
|---|---|
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
| Material | Rubber |
| Valve Operation | On/Off |
| Mounting Type | Direct Mount |
| Features | Aging Resistance, Good Sealing |
|---|---|
| Color | Black |
| Temperature | 0-90°C |
| Corrosion Resistance | High Corrosion Resistance |
| Fluid | Air, Water, Oil |