| isim | Endüstriyel Deniz Pompaları için Hidrolik Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz/vb. |
| Ürün performansı | Tıbbi ve sağlık seviyesinin gerekliliklerine uygun asit ve alkali direnci |
| Özellikler | İyi sertlik, güç ve sıkıştırma, geri tepme, telafi edici |
| Adı | Endüstriyel Kompozit Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR |
| Çalışma Ortamı | Elektronik endüstrisi, kimya ve ilaç fabrikaları |
| Ürün performansı | Asit ve alkali direnci, tıbbi ve sağlık sınıfı |
| Özellikler | İyi sertlik, güç ve sıkıştırma, geri tepme, telafi edici |
| Özellikler | Yüksek performans, dayanıklılık, vb. |
|---|---|
| Ambalajlama | standart ihracat ambalajı |
| Ürün Adı | Darbe Valfi Diyafram |
| Sıcaklık aralığı | -60°C ila +200°C |
| Kalınlığı | 0,2 mm-2,0 mm |
| Operating Temperature | Wide Operating Temperature Range |
|---|---|
| Orifice Size | 25mm |
| Mounting Type | Direct Acting |
| Life Span | 50000 Times |
| Noise | Low Noise |
| Usage | 14 Inch Solenoid Valve |
|---|---|
| Mounting Type | Screw-in |
| Connection Type | Threaded |
| Operating Temperature | Wide Operating Temperature Range |
| Orifice Size | 25mm |
| ortamın sıcaklığı | -20°C~80°C |
|---|---|
| Malzemeler | NBR, NR, CR, FR |
| hizmet ömrü | ≥1000000 kez |
| Modeli | HF-DN25、HF-Z-25、HF-DN40 |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| ortamın sıcaklığı | -20°C~80°C |
|---|---|
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Malzemeler | NBR, NR, CR, FR |
| hizmet ömrü | ≥1000000 kez |
| Modeli | TURBO-DB16/40M/50M/75M/1,5 inç |
| Diameter | 5-1500mm |
|---|---|
| Valve Operation | On/Off |
| Maintenance | Easy To Clean And Maintain |
| Pressure Range | 0-100 Psi |
| Operation Mode | Normally Closed |
| isim | Tetrafloroetilen Bileşik Kauçuk Neopren Flanş Contası |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM |
| Verim | Asit ve alkali direnci |
| Özellikler | Mukavemet ve sıkıştırma, geri tepme, telafi edici, Düşük satış sonrası maliyet |
| Çalışma Ortamı | Elektronik endüstrisi, kimya ve ilaç fabrikaları |
| isim | Dozlama pompası diyaframı |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM |
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz |
| Ürün performansı | Tıbbi ve sağlık seviyesinin gerekliliklerine uygun asit ve alkali direnci |
| Başvuru | Ölçüm pompa |