| isim | Dozlama pompası diyaframı |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM |
| Çalışma Ortamı | Elektronik endüstrisi, kimya ve ilaç fabrikaları |
| Özellikler | Yaşlanma direnci, korozyon direnci, iyi esneklik |
| hizmet ömrü | ≥1000000 kez |
| Humidity | High/Low |
|---|---|
| Tensile Strength | High |
| Weight | Light |
| Surface | Smooth/Textured |
| Temperature | Room Temperature |
| Features | Aging Resistance, Good Sealing |
|---|---|
| Fluid | Air, Water, Oil |
| Compatibility | Water, Air, Oil |
| Resistance | Chemical, Abrasion, Tear |
| Usage Scene | Precipitator Equipment, Etc |
| Features | Aging Resistance, Good Sealing |
|---|---|
| Mounting Type | Direct Acting |
| Compatibility | Water, Air, Oil |
| Temperature | 0-90°C |
| Fluid | Air, Water, Oil |
| isim | Kendi Kendine Çalışan Pnömatik Aktüatör Kiti Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | EPDM FKM CR |
| Başvuru | Kendi Kendine Çalışan Pnömatik Aktüatör |
| Çalışma sıcaklığı | - 20°C~80°C |
| Durum | Alçak basınç |
| Renk | Siyah/ Beyaz/ Kırmızı/ Mavi/ Yeşil/ Sarı/ Vesaire. |
|---|---|
| Ağırlık | Işık |
| Şekli | Diyafram |
| Nem | Yüksek/Düşük |
| Kalınlığı | 0.1mm-3mm |
| Rezistans | Yüksek |
|---|---|
| Yüzey | Yumuşak |
| Renk | Beyaz |
| Yaşam Süresi | 1 Milyondan Fazla Döngü |
| şekli | Özel |
| isim | Pnömatik Valf Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NBR, NR, CR, FR |
| Kullanım senaryosu | mekanik silindir |
| Özellikler | Yaşlanma Direnci |
| Gerilme direnci | 0.1-15 MPa |
| isim | Pnömatik Valf Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | NBR NR EPDM FKM CR |
| Kullanım senaryosu | Endüstriyel mekanik silindir |
| Özellikler | Yaşlanma direnci, korozyon direnci, iyi esneklik |
| Gerilme direnci | 0.1-15 MPa |
| isim | Yapışkan kompozit diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR |
| Özellikler | İyi sertlik, güç, sıkıştırma, geri tepme, telafi edici |
| teknoloji | Bileşik süreç |
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz |