| Media | Air |
|---|---|
| Working Intervel | 35cm |
| Service Life | ≥1000000 Times |
| Thickness | 3mm |
| Temperature Range | 0-200°F |
| Maks. Akış hızı | 10 M3/saat |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Flow Rate Diferansiyel Akış Hızı | 10 M3/saat |
| Maks. Diferansiyel viskozitesi | 200 CSt |
| Max. Maks. Differential Vacuum Diferansiyel Vakum | 0,5 bar |
| Max. Maks. Differential Pressure Diferansiyel basınç | 20 bar |
| Max. Maks. Suction Lift Emme Asansörü | 7 m |
|---|---|
| Maks. Basınç | 100 bar |
| Max. Maks. Differential Pressure Diferansiyel basınç | 20 bar |
| Maks. viskozluk | 200 CSt |
| Maks. Akış hızı | 10 M3/saat |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Pressure | Medium Pressure |
| Leakage Rate | 0.05% |
| Durability | High |
| Temperature | High Temperature |
| Dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık |
|---|---|
| Akış Hızı | Yüksek Debi |
| Korozyon Direnci | Yüksek Korozyon Direnci |
| Uygulama | Geniş Uygulama |
| Çalışma sıcaklığı | Geniş Çalışma Sıcaklığı Aralığı |
| Akış Hızı | Yüksek Debi |
|---|---|
| Voltaj | Alçak gerilim |
| Bağlantı | Dişli bağlantı |
| Gürültü | Düşük gürültü |
| Sıcaklık | Yüksek sıcaklık |
| Service Life | ≥1000000 Times |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Valve Operation | On/Off |
| Pressure Rating | 150 PSI |
| Valve Type | Control Valve |
| isim | Farmasötik gıda kimyasalı kaplama contası |
|---|---|
| çevre | İlaç, gıda, kimya vb. |
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR |
| Boyut | DN-10~DN-100 |
| teknoloji | Bileşik süreç |
| Çalışma sıcaklığı | Geniş Çalışma Sıcaklığı Aralığı |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık |
| Uygulama | Geniş Uygulama |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Geniş Uygulama |
|---|---|
| Sıcaklık | Yüksek sıcaklık |
| Korozyon Direnci | Yüksek Korozyon Direnci |
| Akış Hızı | Yüksek Debi |
| Bağlantı | Dişli bağlantı |