| Application | Industrial Automation |
|---|---|
| Working Principle | Pilot Operated |
| Mounting Type | Screw-in |
| Orifice Size | 25mm |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Maks. Basınç | 100 bar |
|---|---|
| Max. Maks. Discharge Head Boşaltma Başlığı | 20 m |
| Max. Maks. Differential Temperature Diferansiyel Sıcaklık | 50°C |
| Maks. Parçacık boyutu | 2 mm |
| Max. Maks. Differential Pressure Diferansiyel basınç | 20 bar |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| Paket | Karton, Tahta Sandık, Vb. |
| şekli | Yuvarlak, Kare, Dikdörtgen vb. |
| MOQ | 100 PCS |
| Boyut | Özel |
| şekli | Yuvarlak, Kare, Dikdörtgen vb. |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Parlatma, Kumlama, vb. |
| Boyut | Özel |
| MOQ | 100 PCS |
| Uygulama | Darbe Valfı, Pnömatik Valf vb. |
| Yüzey Tedavisi | Parlatma, Kumlama, vb. |
|---|---|
| Uygulama | Darbe Valfı, Pnömatik Valf vb. |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | NBR, EPDM, PTFE, FKM, vb. |
| Basınç aralığı | 0-10 Bar |
| Sıcaklık aralığı | -20℃~+200℃ |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Parlatma, Kumlama, vb. |
| Boyut | Özel |
| şekli | Yuvarlak, Kare, Dikdörtgen vb. |
| Paket | Karton, Tahta Sandık, Vb. |
| Güç | 2W |
|---|---|
| Boyut | 1/4 |
| Bağlantı | İplik |
| Voltaj | 24v |
| Sıcaklık | 0-90°C |
| isim | Özelleştirilmiş heterotip conta |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM |
| Verim | Tıp ve sağlık düzeyiyle tanışın |
| Özellikler | İyi sertlik, güç |
| çevre | Elektronik endüstrisi, kimya ve ilaç fabrikaları |
| Renk | Siyah/ Beyaz/ Kırmızı/ Mavi/ Yeşil/ Sarı/ Vesaire. |
|---|---|
| Ağırlık | Işık |
| Basınç | Yüksek/Düşük |
| Boyut | Özel |
| Dayanıklılık | yüksek |
| Bağlantı | İplik |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç | 0-10 Bar |
| Marka | OEM |
| AKIŞ | 0-20 L/dk |