| Max. Maks. Differential Flow Rate Diferansiyel Akış Hızı | 10 M3/saat |
|---|---|
| Maks. Akış hızı | 10 M3/saat |
| Max. Maks. Differential Temperature Diferansiyel Sıcaklık | 50°C |
| Max. Maks. Discharge Head Boşaltma Başlığı | 20 m |
| Maks. Diferansiyel viskozitesi | 200 CSt |
| Sıvı | Hava, Su, Yağ |
|---|---|
| Güç | 2W |
| AKIŞ | 0-20 L/dk |
| Basınç | 0-10 Bar |
| Uygulama | Endüstriyel Otomasyon |
| Max. Maks. Suction Lift Emme Asansörü | 7 m |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Pressure Diferansiyel basınç | 20 bar |
| Maks. Akış hızı | 10 M3/saat |
| Maks. vakum | 0,5 bar |
| Max. Maks. Differential Flow Rate Diferansiyel Akış Hızı | 10 M3/saat |
| Manufacturer | Solenoid Valve Co. |
|---|---|
| Temperature Range | -10°C To 80°C |
| Flow Rate | High Flow Rate |
| Pressure | 0-10 Bar |
| Fit | Drainer |
| Uzama | Yüksek |
|---|---|
| Ağırlık | Işık |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Nem | Yüksek/Düşük |
| Çekim Gücü | Yüksek |
| Paket | Karton, Tahta Sandık, Vb. |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Parlatma, Kumlama, vb. |
| Renk | siyah, beyaz, kırmızı vb. |
| Basınç aralığı | 0-10 Bar |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Yaşam Süresi | 50000 kez |
|---|---|
| AKIŞ | 0-20 L/dk |
| Marka | OEM |
| Uygulama | Endüstriyel Otomasyon |
| Basınç | 0-10 Bar |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Working Intervel | 35cm |
| Body Material | Stainless Steel |
| Media | Air |
| Thickness | 3mm |
| Max. Maks. Discharge Head Boşaltma Başlığı | 20 m |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Temperature Diferansiyel Sıcaklık | 50°C |
| Max. Maks. Differential Flow Rate Diferansiyel Akış Hızı | 10 M3/saat |
| Max. Maks. Discharge Pressure Deşarj basıncı | 20 bar |
| Maks. Diferansiyel viskozitesi | 200 CSt |
| Flow | 0-20 L/min |
|---|---|
| Connection | Thread |
| Power | 2W |
| Size | 1/4 |
| Fluid | Air, Water, Oil |