| isim | Dozlama pompası diyaframı |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM |
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz |
| Ürün performansı | Tıbbi ve sağlık seviyesinin gerekliliklerine uygun asit ve alkali direnci |
| Özellikler | İyi sertlik, güç ve sıkıştırma, geri tepme, telafi edici |
| isim | Pompa Parçaları Kiti PTFE NR Ölçüm Diyafram |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Özellikler | Yaşlanma direnci, korozyon direnci, iyi esneklik |
| Kullanım senaryosu | İlaç, gıda, kimya |
| Çekim Gücü | Yüksek |
|---|---|
| Esneklik | Yüksek |
| Renk | Siyah/ Beyaz/ Kırmızı/ Mavi/ Yeşil/ Sarı/ Vesaire. |
| Rezistans | Korozyon/Abrasyon/Isı |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| isim | Dozlama pompası diyaframı |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM |
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz |
| Ürün performansı | Tıbbi ve sağlık seviyesinin gerekliliklerine uygun asit ve alkali direnci |
| Özellikler | İyi sertlik, güç ve sıkıştırma, geri tepme, telafi edici |
| isim | Dozlama pompası diyaframı |
|---|---|
| Malzeme | PTFE+EPDM、NBR |
| Renk | Boz |
| Özellikler | Yaşlanma direnci, korozyon direnci, iyi esneklik |
| İşlem | Bileşik süreç |
| Uygulama | Kapak |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Renk | Siyah |
| Sıcaklık | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Orta basınç |
| Max. Maks. Suction Lift Emme Asansörü | 7 m |
|---|---|
| Max. Maks. Discharge Pressure Deşarj basıncı | 20 bar |
| Maks. vakum | 0,5 bar |
| Max. Maks. Differential Vacuum Diferansiyel Vakum | 0,5 bar |
| Max. Maks. Differential Pressure Diferansiyel basınç | 20 bar |
| Maks. Basınç | 100 bar |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Pressure Diferansiyel basınç | 20 bar |
| Maks. Akış hızı | 10 M3/saat |
| Max. Maks. Suction Lift Emme Asansörü | 7 m |
| Maks. Parçacık boyutu | 2 mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila +150°C |
|---|---|
| Maks. Parçacık boyutu | 2 mm |
| Max. Maks. Differential Temperature Diferansiyel Sıcaklık | 50°C |
| Maks. vakum | 0,5 bar |
| Max. Maks. Differential Flow Rate Diferansiyel Akış Hızı | 10 M3/saat |
| Malzeme | PTFE, EPDM, FKM |
|---|---|
| Maks. Diferansiyel viskozitesi | 200 CSt |
| Max. Maks. Differential Pressure Diferansiyel basınç | 20 bar |
| Max. Maks. Discharge Pressure Deşarj basıncı | 20 bar |
| Maks. Parçacık boyutu | 2 mm |